Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Stary Węgliniec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec(Stary Węgliniec + 22 km)

525 000 zł66,47 m² 7 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i miejsce postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Zgorzelec(Stary Węgliniec + 22 km)

389 000 zł56,30 m² 6 909,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w biurze Nieruchomości nad Nysą! Słońce, przestrzeń i zero czynszu Twój idealny kąt czeka! *****wejdź i poczuj: to jest Twoje miejsce***** Biuro Nieruchomości nad Nysą ma.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Lubań(Stary Węgliniec + 22 km)

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Idealna oferta dla rodzin! To przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2001 roku. Posiada oddzielną kuchnię oraz balkon, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tkacka

Lubań(Stary Węgliniec + 22 km)

185 000 zł26,40 m² 7 007,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26,40 m2 położona na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Tkackiej w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** pokój, kuchnia, łazienka. *** opis techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gozdnica

Gozdnica(Stary Węgliniec + 17 km)

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie, 45 m , Gozdnica, balkon i piwnica. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Świętoszów(Stary Węgliniec + 24 km)

220 000 zł47,30 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świętoszów, mieszkanie 47,3 m2, dwa pokoje, cena 220 000 zł, sprzedam. Lokalizacja: świętoszów - spokojna miejscowość w gminie Osiecznica Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec(Stary Węgliniec + 22 km)

559 000 zł65,90 m² 8 482,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie / Centrum Zgorzelca. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,90 m2, położone na II piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Lubań

Stare Miasto,Lubań(Stary Węgliniec + 22 km)

465 000 zł122,33 m² 3 801,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,75 m , (powierzchnia całkowita 112,33 m ) położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Gozdnica(Stary Węgliniec + 17 km)

159 000 zł65,40 m² 2 431,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie, w którym od razu czujesz spokój. W Gozdnicy, przy ul. Zielonej, czeka na nowego właściciela wyjątkowa przestrzeń idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Zgorzelec(Stary Węgliniec + 22 km)

419 000 zł95 m² 4 410,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 449 000 zł teraz 419 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stary Węgliniec,dolnośląskie

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

W skład nieruchomości wchodzą: - dom wolnostojący, typu wiejskiego, - murowana zabudową gospodarczą o obrysie zewnętrznym 4 x 17 m - działką gruntu bezpośrednio przy budynkach.